Rozšíření nabídky dětských skupin Přírodovědecké fakulty MU

30. 9. 2022 Barbora Wahlová

Od září 2022 mohou maminky a tatínkové z Přírodovědecké fakulty umísťovat své ratolesti nejen do dětské skupiny Elánek MUNI na Kampusu, ale také do nově zřízené dětské skupiny Elánek MUNI v centru Brna, na Komenského náměstí.

Dětská skupina na Komenského náměstí nabízí 26 míst pro děti ve věku od 2 let. Přihlášku najdete zde. Přečtěte si, jaký byl první den v novém univerzitním Elánku.

Na Kampusu má dětská skupina Elánek novou adresu, Plachty 8, a nabízí 12 míst pro děti ve věku od 18ti do 36 měsíců. Přihlášku najdete zde.

Potřeba dětského zařízení umístěného v centru Brna byla jedním z jasných výsledků průzkumů HR Award fakulty. Současně Přírodovědecká fakulta hledá další cesty, jak naplnit požadavky na péči o děti našich zaměstnaných rodičů.