Využijte grily na Kotlářské

Studenti i zaměstnanci naší fakulty mají možnost využít dvou grilů, které jsou umístěny před knihovnou na Kotlářské. Stačí vyplnit rezervační formulář a počkat na schválení tajemníkem fakulty.

15. 7. 2021

Foto: Pavel Říha

Grilovací místo je povoleno používat pouze v době od 15 do 20 hodin. Pokud by chtěl některý z vyučujících využít prostor u grilu k výuce, rezervace bude možná od 12:00.

V den rezervace je potřeba na vrátnici předložit ISIC/ITIC/zaměstnaneckou kartu a složit zálohu 1.000 Kč, oproti které bude uživateli vydáno vybavení pro grilování a úklid. Dřevěné uhlí nebo grilovací brikety, popř. dřevo, podpalovač apod. si musí uživatel grilu zajistit sám.

Prosíme, abyste grilovací místa udržovali v čistotě a dbali všech bezpečnostních zásad, zejména abyste neodcházeli, dokud oheň bezpečně nedohoří.

Před rezervací grilů se prosím seznamte s provozním řádem.

Studenti i zaměstnanci mají i nadále možnost využívat i grilovacích míst v kampusu, které mají svůj vlastní rezervační systém i provozní řád.