Vyhlášení veřejné soutěže v programu INTER – EXCELLENCE II, INTER-ACTION (LUAUS25)

20. 5. 2024

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo veřejnou soutěž v programu INTER-EXCELLENCE II, podprogramu INTER-ACTION (LUAUS25) pro podávání návrhů společných česko - amerických výzkumných projektů v kategorii základního výzkumu, průmyslového výzkumu a experimentálního vývoje ve všech vědních oblastech.

• Spolupráce mezi partnery musí být při podání návrhu projektu doložena podepsaným dokumentem „Letter of Intent“.
  • Projekty je možné řešit od 1.3.2025 do 31.12.2028. Maximální doba řešení projektu je 3 - 4 roky.
  • Návrhy projektů lze podávat na MŠMT do 10. července 2024
  • Interní termín fakulty pro předložení návrhů rozpočtů projektů ke kontrole je nejpozději do 17.6.2024
  • Deadline pro dodání finální verze návrhu projektu na rektorát k podpisu pana rektora je dán na pondělí 8.7.2027 (nejpozději do 8:00 hod).
  • Návrhy projektů lze podávat pouze přes systém ISIX. https://isix.msmt.cz/
  • Finálně uzavřené návrhy se pak ze systému ISIX generují k podpisu a odeslání datovou zprávou.
  • Informace k veřejné soutěži LUAIZ24 jsou zveřejněny zde:

Kontaktní osoba pro zájemce o podání návrhu projektu: Ing. Jitka Kosinová, jitkak@sci.muni.cz, tel: 549 49 3702 nebo 773 251 776