Zapojte se do hodnocení PhD studia na PřF MU!

Rok 2022 je pro Masarykovu univerzitu a její fakulty ve znamení hodnocení vědy, a tedy i doktorských studijních programů. Ve druhé polovině září 2022 proběhnou hodnoticí schůzky, kde budou nezávislí čeští i zahraniční odborníci spolu se studenty diskutovat o kvalitě vědy na ústavech a o doktorských studijních programech.

Pokud jste aktivním studentem doktorského programu na PřF MU, máte zájem účastnit se (zhruba hodinové) schůzky studentů se třemi hodnotiteli v mezinárodním hodnoticím panelu, umíte formulovat své názory a diskutovat v angličtině o kvalitě doktorského studia, budeme rádi za vyplnění tohoto dotazníku do 31. července 2022.

30. 6. 2022 Jana Procházková