Výuka v jarním semestru 2022

Výuka v jarním semestru 2022 bude probíhat prezenční formou. Je zakázáno vstupovat do budov PřF s příznaky respiračního onemocnění a vyučující má právo studenta s příznaky vykázat. Při pobytu v budovách, včetně teoretické a praktické výuky, musí mít studenti nasazeny respirátory; pro vyučující tato povinnost po dobu výuky neplatí.

9. 2. 2022 Pavel Lízal

Prezenční výuka je omezena počtem 150 studentů v jedné místnosti, případně kapacitou učebny. U předmětů, kde je toto omezení relevantní, bude aktivován rezervační systém pro prezenční účast na přednášce.

V předmětech s omezenou kapacitou prezenční výuky budou vyučující povinně poskytovat studentům nahrávky přednášek. K tomuto účelu lze využít i nahrávky z loňského akademického roku. V ostatních předmětech je zveřejňování nahrávek pouze doporučené.

V případě zlepšení epidemiologické situace mohou být podmínky upraveny.