První online debatní turnaj

(2.-5. listopadu 2021)

Pokud chcete rozvíjet své schopnosti veřejného vystupování a naučit se přesvědčivě formulovat a strukturovat své myšlenky, je tento kurz určen právě Vám! Debatování je užitečná komunikační technika, která vám může pomoci v profesním rozvoji a budoucí kariéře.

13. 10. 2021 Kristýna Bajgarová

Během tohoto intenzivního a interaktivního čtyřdenního kurzu si zdokonalíte své kritické myšlení, argumentační a rétorické dovednosti a dovednosti veřejného vystupování a debatování.

Rozšiřte si obzory a získejte kredity z pohodlí domova!

V programu se účastníci naučí argumentovat pomocí technik britské parlamentní debaty a zdokonalí si kritické myšlení, veřejné vystupování a debatní dovednosti. Zvláštní součástí programu bude online debatní turnaj, v němž se budou podávat písemné argumentační příspěvky i skutečné debatní projevy. Turnaj povedou mezinárodně uznávaní odborníci na debatování.

Kdy? 2. - 5. listopadu 2021

Kde? MS Teams

Co získáte? 3 ECTS + spoustu zkušeností

Jak se přihlásit? Vyplňte online přihlášku do 17. října 2021.

Potřebujete více informací? Kontaktujte tým Compostela Group of Universities (grupo.compostela@usc.es) nebo University of Pécs Summerschool (summerschoolpecs@pte.hu).