Noc vědců 2020 online

Letošní Noc vědců je na naší univerzitě úplně jiná, než jste byli doposud zvyklí. Program na téma "Člověk a robot" jsme nachystali kompletně online. A co víc, nemusíte čekat až do 27.11., ale můžete si jej užít z pohodlí vašeho domova již dnes.

16. 11. 2020

Těšit se můžete na videa, která prezentují, čím se na naší přírodovědecké fakultě zabýváme. Postupně vám budeme odkrývat vědu a ukážeme, kde všude se lze s roboty setkat. Skrz naše videa se přesunete až do dávné minulosti při odkrývání habánského pohřebiště, navštívíte Antarktidu, aniž byste opustili teplo svého domova, proletíte se vesmírem, nebo se stanete detektivem. To a mnohem víc uvidíte v našich videích.

Videa najdete ve virtuálních místnostech na těchto odkazech:

Program Noci vědců vám bude k dispozici od 15. listopadu do 31. prosince 2020.

Sledujte událost na našem Facebooku!