Adventní setkání si u stromečku užili zaměstnanci i jejich děti

Atmosféru adventu a rozsvěcení Vánočního stromečku v parčíku areálu Přírodovědecké fakulty na Kotlářské si v pondělí 28. listopadu přišlo užít kolem sto zaměstnanců a třiceti dětí.

30. 11. 2022 Adéla Dilhofová

Pod vedením prof. Jana Slováka jsme si spolu zazpívali vánoční koledy, ochutnali tradiční zimní nápoje a krásně zdobené perníčky. Děti si užily atrakcí a aktivit, které pro ně byly připraveny – ať už pohybové (trefování sněhuláka, skákání v pytli) či motorické anebo rozvinuly své kreativní tvoření.

Na závěr setkání popřál děkan Přírodovědecké fakulty Tomáš Kašparovský všem přítomným klidný Advent a rozsvítil vánoční stromeček, který až do konce roku bude zdobit areál fakulty na Kotlářské.

Neformální setkání s kolegyněmi a kolegy bylo navzdory chladnému počasí příjemné a pohodové. Děkujeme všem kolegyním a kolegům z Kotlářské za pomoc s přípravou a těšíme se na pokračování tradice v příštím roce.